Обласний семінар з національно-патріотичного виховання учнівської молоді «Сокіл» («Джура»)

474

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.2020 № 367 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2018 року № 845» в Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура») до складу учасників додані команди закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти.

З метою якісної підготовки до участі у обласному етапі гри «Сокіл» («Джура»), обласним відділенням (філією) КФВС МОН України спільно з обласним центром національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства за підтримки управління освіти і науки облдержадміністрації проведено семінар з відповідальними за організацію національно-патріотичного виховання та керівниками фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

З привітальним словом до учасників семінару виступив заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації, начальник відділу професійної освіти Олександр Ткачук, який підкреслив, що на час збройного конфлікту у країні одним з основних напрямків роботи закладів освіти є патріотичне виховання і фізична готовність молоді до виконання конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів та незалежності держави. Саме через подібні заходи, як військово-патріотичні спортивні ігри «Сокіл» («Джура») та «Козацька наснага» досягаються необхідні результати.

Головний спеціаліст обласного відділення (філії) КФВС МОН України Леонід Мазур повідомив учасників про рішення поєднати та паралельно провести обласні етапи дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та Всеукраїнських спортивних ігор «Козацька наснага», ознайомив з програмою ігор «Козацька наснага».

Надалі, фахівці обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства ознайомили представників закладів професійної освіти з правилами гри «Сокіл» («Джура»), її основними аспектами та завданнями, провели практичні заняття з різних видів програми гри.

Обласні етапи ігор заплановано провести в травні.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів