Обласний семінар з відповідальними за організацію національно-патріотичного виховання відбувся на Волині

756

На передодні відзначення річниці «Революції гідності» та загибелі героїв Небесної Сотні у м. Луцьку на базі обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства був проведений обласний семінар з відповідальними за організацію національно-патріотичного виховання у районах, містах та об’єднаних територіальних громадах області.

Понад 50 представників громад області прийняли участь у заході.

 

З вітальним словом до учасників семінару виступив заступник начальника управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Олександр Ткачук.

Директор Центру Богдан Бальбуза ознайомив присутніх зі станом національно-патріотичного виховання дітей та молоді у закладах освіти області, представник Українського інституту національної пам’яті у Волинській області Леся Бондарук доповіла про проведену інститутом роботу щодо подання методичної допомоги закладам освіти з означених питань.

Заступник комісара Волинського обласного комісаріату Ігор Підлісний виступив на тему про військово-професійну орієнтацію допризовної молоді. Учасників семінару ознайомили з проведенням в області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного Фестивалю школярів України «Козацький гарт», закликали активно приймати участь командам об’єднаних територіальних громад у даних заходах.

Про роль громадських організацій у національно-патріотичному  вихованні учнівської молоді доповнили керівники організацій «Луцькі лицарі», «Волинська січ», «Пласт», КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у м . Луцьку».

Закінчився семінар інтерактивною лекцією-екскурсією у Волинському краєзнавчому музеї, де учасники семінару мали змогу ознайомитися з виставками «Герої не вмирають», «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх».

Активну участь у роботі семінару взяв головний спеціаліст обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Леонід Мазур.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів