Обласний спортивно-масовий захід серед школярів „Cool Games” провели на Херсонщині

313

14 травня 2021 року в спортивній залі Бериславської ДЮСШ Херсонським обласним відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України були проведені фінальні змагання обласного спортивно-масового заходу серед школярів „Cool Games” за програмою обласної Спартакіади серед учнів закладів загальної середньої освіти у 2020-2021 навчальному році. Змагання відбувалися в трьох вікових дивізіонах: 1 дивізіон – учні 2010-2011 років народження, 2 дивізіон – учні 2007-2009 років народження, 3 дивізіон – учні 2004-2006 років народження.

На І (внутришкільному) та ІІ (першість ОТГ) етапах прийняли участь 750  команд закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) області, 15000 учнів.

У ІІІ (обласному) етапі, який складався з попередніх регіональних, зональних та фінальних змагань прийняли участь 48 шкільних команд об’єднаних територіальних громад (ОТГ) області, 320 учнів.

До фінальної частини увійшли по 4 кращих команди в кожному віковому дивізіоні – переможці зональних змагань (80 учнів). Команди Каховської, Скадовської та Бериславської міських громад були представлені трьома дивізіонами, Виноградівська сільська громада – 2 та 3 дивізіонами, Музиківська сільська громада – 1 дивізіоном.

До програми змагань увійшли наступні види рухової активності (естафети): «Дід Мазай і зайці», «Котигорошку – слалом», «Ткач», «Гулівер», «Конвеєр».

У підсумку командні місця розподілилися наступним чином:

1 віковий дивізіон:

1 місце – Скадовський ліцей № 3 Скадовської міської ради.

2 місце – Каховський ЗЗСО № 1 Каховської міської ради.

3 місце – Музиківський ліцей Музиківської сільської ради.

4 місце – Зміївський ЗПЗСО Бериславської міської ради.

2 віковий дивізіон:

1 місце – Каховський ЗЗСО № 1 Каховської міської ради.

2 місце – Скадовський ліцей № 3 Скадовської міської ради.

3 місце – Бериславський ЗПЗСО № 3 Бериславської міської ради.

4 місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О. М. Соценка Виноградівської сільської ради.

3 віковий дивізіон:

1 місце – Каховський ЗЗСО № 1 Каховської міської ради.

2 місце – Бериславський ОЗПЗСО Бериславської міської ради.

3 місце – Виноградівський ЗПЗСО ім. О. М. Соценка Виноградівської сільської ради.

4 місце – Скадовський ліцей № 3 Скадовської міської ради.

Команди-переможці та призери були нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів. Учні  цих команд – дипломами відповідних ступенів.

Команди-переможці у кожному віковому дивізіоні вибороли право представляти Херсонську область у Всеукраїнському фіналі спортивно-масового заходу серед школярів „Cool Games”, який відбудеться 26-29 травня 2021 року у Міжнародному дитячому центрі «Артек», Пуща-Водиця, м. Київ.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів