Обласний турнір з шахів пам’яті Івана Митька провели на Донеччині

790

3-4 грудня на базі шахового клубу імені О. В. Момота в місті Краматорськ відбувся обласний турнір з шахів пам’яті Івана Митька. В змаганнях взяли участь студенти університетів, інститутів, академій (ЗВО ІІІ-ІV р.а.) та коледжів (ЗВО І-ІІ р.а.) Донецької області. Десять закладів вищої освіти змагались в особисто-командному заліку за перемогу на цьому турнірі.

На урочистому відкритті учасників змагань привітали начальник Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Ігор Нестеренко, перший віце-президент федерації шахів Донецької області Олександр Мартинков та племінник Івана Митька.

Судді змагань відмітили високий рівень підготовки студентів.

Почесними кубками за перемогу в командному заліку серед ЗВО ІІІ-ІV р.а., були нагороджені за І місце – студенти Донбаської державної машинобудівної академії, за ІІ місце – студенти Донецького національного медичного університету та за ІІІ місце – студенти Донбаської національної академії будівництва і архітектури.

Серед коледжів, кубок за перше місце отримали студенти Краматорського коледжу технології та дизайну, за ІІ місце – студенти Слов’янського енергобудівного технікуму, за ІІІ місце – студенти Дружківського технікуму Донбаської державної машинобудівної академії.

Також грамотами, медалями та цінними подарунками були нагороджені переможці та призери в особистому заліку окремо серед дівчат та хлопців.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів