Обласний відкритий навчальний семінар з баскетболу у Чернівецькій області

490

Чернівецьким обласним відділенням (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Федерація баскетболу Чернівецької області» на спортивній базі Чернівецького ліцею №13 Чернівецької міської ради було організовано обласний відкритий навчальний семінар з баскетболу.   

 У семінарі взяли участь представники територіальних громад Чернівецької області, відповідальні за фізкультуро-спортивну галузь. Безпосередніми учасниками семінарського заняття були команди дівчат і юнаків Чернівецького ліцею №13 Чернівецької міської ради.

 Даний захід розпочався зустріччю гостей та привітальними словами начальника Чернівецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Корнелія Жукотинського та голови ГО «Федерація баскетболу Чернівецької області» Геннадія Водовоза.

 Семінар складався з практичної частини: майстер-клас для присутніх показала Прохніцька І.А., старший тренер – викладач відділення баскетболу КЗ ДЮСШ №1. Вона продемонструвала багатоцільові вправи з баскетболу, методику навчання та вдосконалення індивідуальної базової техніки гри в баскетбол. 

 В ході семінару старший тренер-викладач ЧОДЮСШ Чехімський Р.В. також розглянув останні зміни до правил в грі з баскетболу, жестикуляцію судді. На прикладі двох команд, сформованих з учнів школи, учителі практикувалися в суддівстві та розборі деяких моментів правил гри в баскетбол.

 Організатори сподіваються, що здобуті знання допоможуть якісно і професійно провести змагання з баскетболу, а також будуть використовуватися вчителями у подальшій роботі з дітьми.

Чернівецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів