Огляд-конкурс на кращу спортивну базу серед ЗПО(ЗПТО) відбувся у столиці

1151

7 жовтня 2019 року в Управлінні закладів професійної освіти, прогнозування та розвитку інфраструктури освіти Департаменту освіти і науки КМДА відбувся ІІ етап огляду-конкурсу на кращу спортивну базу серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти м. Києва.

В якості незалежного журі були запрошені представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксана В’яла, Тетяна Іщук та Роман Мальцев. За результатами аналізу наданих робіт закладами професійної (професійно-технічної) освіти була визначена шістка лідерів: Вище професійне училище №25 м. Києва, Київське вище професійне училище будівництва і архітектури, ДНЗ «Центр професійної освіти технологій та дизайну м. Києва», ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», Київське вище професійне училище швейного та перукарського мистецтва, Навчально-науковий центр профтехосвіти Академії педагогічних наук України.

Наступного тижня члени журі матимуть змогу ознайомитись з шісткою найкращих спортивних баз.  Саме за результатами ІІІ етапу і будуть визначені переможці та призери Конкурсу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів