Олександр Легенький займає 2-е місце в першому раунді WSK Super Master Series

106

Ще один вдалий гоночний вікенд для 9-річного українського пілота Олександра Легенького: 2-е місце в першому раунді WSK Super Master Series в класі Mini Gr.3 U10!

Через тиждень після перемоги Олександра в першій гонці сезону WSK Champions Cup розпочалась ще одна серія змагань світового рівня WSK Super Master Series. Це серія з чотирьох раундів, кожен з яких проходить на окремій трасі: 

  • Round 1 – Circuito South Garda Karting
  • Round 2 – Franciacorta Karting Track
  • Round 3 – International Circuit Napoli SARNO
  • Round 4 – Cremona Circuit

Цього разу в перегонах взяли участь 334 пілоти з 51 країни світу. В наймолодшому класі для дітей до 10 років Mini Gr.3 U10 прийняло участь 49 дітей. 

В кваліфікації у Олександра була можливість показати тільки одне швидке коло, завдяки якому він посів четверту позицію в групі та сьому в загальному заліку. Олександр впевнено проїхав хіти (P3, P2, P1) та переміг у передфіналі. Це забезпечило йому старт з поул-позиції в фіналі.

Фінал розпочався дуже яскраво: кожен з пілотів хотів перемогти та використовував будь-яку можливість для обгону. Але основна дуель за перше місце відбувалась між Олександром та його опонентом з Бельгії Антуаном-Сільва Венант. Провівши класичну атаку на останньому куті передостаннього кола, Олександр був змушений захищатись з першого ж кута фінального кола. Оборона була побудована майстерно, але на останньому сегменті треку бельгійцю вдалося знайти прогалину та, перекресливши траєкторію, випередити українця. Олександр поступився 0.105 секунди та фінішував другим.

Олександр дуже вдячний всім, хто його підтримує! Тільки вперед!

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів