Олександр Пономаренко та Олександра Меркушина – абсолютні переможці ІІІ зимової Універсіади України з біатлону

884

З 9–13 березня у Тисовці (Львівська обл.) відбулась ІІІ зимова Універсіада України з біатлону. Змагання проходили у двох дисциплінах: спринт і коротка індивідуальна гонка. Учасниками заходу стали 40 студентів та студенток, які представили 8 ЗВО з 5 областей України.

У змаганнях хлопців в обох дисциплінах найкращим став Олександр Пономаренко (Харківська обл.). Срібним призером і в спринті і в короткій індивідуальній гонці став Степан Кінаш (Харківська обл.). А ось бронзові нагороди дісталися різним хлопцям – у спринті третім до фінішу прийшов Дмитро Грущак (Сумська обл.), а в індивідуальній гонці Євген Івченко (Сумська обл.).

У дівчат перші сходинки обох заїздів також зайняла одна студентка. Олександра Меркушина з Західноукраїнського національного університету успішно продовжує справу своєї мами відомої української біатлоністки Ірини Меркушиної і також вражає своїми результатами у цьому виді спорту. На другий щабель п’єдесталу пошани у спринті піднялися Любов Кіп’яченкова (Харківська обл.), а в індивідуальній гонці – Аліна Велігорська (Чернігівська обл.). До слова, Аліна Велігорська здобула бронзу у спринті, а медаль такого ж гатунку в індивідуальній гонці виборола Тетяна Тарасюк (Тернопільська обл.).

За сумою балів двох дисциплін перемогли представники Західноукраїнського національного університету (Тернопіль). Друга сходинка дісталась Харківській державній академії фізичної культури, а третіми стали студенти Сумського державного університету.

За підсумками командних результатів регіонів найкращою стала Харківська область, яка у сумі набрала 259 очок. З невеликим відставанням на другому місці розташувалась Тернопільська область – 232 очка, а чільну трійку замкнула Сумська область, в її активі 205 очок.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів