Олімпійська чемпіонка 1988 Тетяна самоленко – гостя «Олімпійської вітальні»

256

20 липня 2022 року відбулась чергова зустріч онлайн проєкту «Олімпійська вітальня» в рамках святкування Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace!

З вітальними словами до учасників – вчителів, тренерів-викладачів закладів освіти і спортивних шкіл та представників і керівників відділень КФВС МОН і НОК України , звернулись начальник Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН, голова Луганського обласного відділення НОК України Віктор Острєцов та начальник Київського міського відділення (філії) КФВС МОН Сергій Бобровник, який передав вітання гостям заходу від голови КФВС МОН Вадима Стеценка.

Гостею сьогоднішньої зустрічі стала заслужена майстриня спорту з легкої атлетики, Олімпійська чемпіонка Сеулу (1988 рік) з бігу на 3000м, срібна і бронзова призерка Олімпійських ігор, чотириразова чемпіонка Світу, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент кафедри фізичної культури Державного торговельно-економічного університету Тетяна Володимирівна Самоленко.

Тетяну Володимирівну надзвичайно позитивно зустріла аудиторія. Її життєвий шлях, наповнений багатьма подіями, від початку занять легкою атлетикою до викладацької і наукової діяльності, якій вона приділяє зараз більшу частину свого життя, надзвичайно цікавив багатьох слухачів. Тому було поставлено багато запитань, передано добрих привітань і відгуків про її діяльність від колег з різних куточків України, в тому числі начальником Чернівецької філії КФВС МОН Корнелієм Жукотинським, що також відвідав сьогодні «Олімпійську вітальню».

Звичайно не обійшли питання про відчуття, що відчуває людина, ім’я якої було присвоєно навчальному закладу! Так в 2017 році Інституту здоров’я, спорту і туризму у Запоріжжі, де Тетяна Володимирівна пропрацювала 16 років, було присвоєно ім’я видатної Олімпійської чемпіонки з легкої атлетики Тетяни Самоленко. 

Тетяна Володимирівна з радістю відповідала на всі запитання і ділилась подробицями свого життя, випромінювала оптимізм, позитив і доброту. Також за традицією було обрано авторів найкращих запитань. Сьогодні ними стали пані Лариса, що зараз перебуває в Черкаській області і пані Наталія з Києва. Вони отримають автограф від Олімпійської чемпіонки та подарунки від Луганського обласного відділення НОК України.

Колектив Київського міського відділення (філії) КФВС МОН висловлюють щирі слова вдячності всім учасникам, гостям та співорганізаторам заходу і звичайно чарівним гості сьогоднішньої «Олімпійської вітальні» Тетяні Самоленко та постійному професійному модератору Вітальні Наталії Шмиговій.

З вірою у Перемогу і ЗСУ! До наступних цікавих зустрічей!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів