Олімпійська Вітальня за участі бронзової призерки Олімпійських ігор у велоспорті Ірини Янович

627

Тривають зустрічі в рамках проекту «Олімпійська Вітальня», присвяченого відзначенню Олімпійського дня 2022 #OlympicDay #MoveForPeace!, і започаткованого Луганським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України, за участі Луганського і Донецького обласних та Київського міського відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

3 листопада гостинею «Олімпійської Вітальні» стала ІРИНА ЯНОВИЧ – відома українська спортсменка, заслужена майстриня спорту України з велосипедного спорту, бронзова призерка XXVII літніх Олімпійських ігор 2000 року в Сіднеї. Тоді Ірина завоювала першу для України жіночу олімпійську медаль на треку у спринті на дистанції 1000м!

Під час зустрічі Ірина активно відповідала на питання учасників Вітальні щодо своїх спортивних досягнень, цікавих життєвих обставин і особистих поглядів. На зустрічі присутнім був і перший тренер Ірини Микола Миколайович Кошелєв, який розповів про прихід Ірини до спортивної секції з велоспорту, силу її характеру, наполегливості і любові до справи, якій Ірина присвятила своє життя. Запитань до гості було багато і  від юних гостей вітальні, які користувались можливістю дізнатися більше про особливості занять велосипедним спортом. Цікавий екскурс в історію і цікаві факти велоспорту провела пані Наталія, ведуча Вітальні.

Не дивлячись на важкі нинішні обставини з перебоями електроенергії, взяти онлайн участь у заході змогли більше 50 осіб. І хоча не всім вдалося перебувати на зв’язку постійно, традиційний переможець за краще запитання для гості обов’язково буде нею визначений і отримає подарунок від Луганського обласного відділення НОК України.

Щиро дякуємо організаторам та всім учасникам за приємне спілкування. 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів