Олімпійське лелеченя-2020 в Донецькій області фінішувало

887

Щорічно Національний олімпійський комітет України ініціює проведення Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей та юнацтва «Олімпійське лелеченя» спільно з Міністерством молоді та спорту України, Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України протягом навчального року.

Поточний рік вніс свої корективи в термінах та формах проведення вказаного Заходу. Враховуючи ситуацію, що склалась в Україні та світі з пандемією коронавірусу COVID-19, прийняті карантинні заходи в регіоні, Відділенням НОК України в Донецькій області був впроваджений формат онлайн-фестивалю «Олімпійське лелеченя-2020».

З 1 по 11 жовтня відбувся І етап Всеукраїнського заходу – загальношкільний. Кожен навчальний заклад готував свою відео-презентацію згідно наданих вимог. Загалом 207 закладів загальної середньої освіти області прийняли в цьому участь і було охоплено 4522 учні. 

 З 12 по 19 жовтня пройшов ІІ етап. Міста (райони, ОТГ, військово-цивільні адміністрації) висвітлювали надані презентації на свої ресурсах в соцмережах та визначали одну найкращу роботу. 103 навчальні заклади і 1320 учнів стали учасниками цього етапу.

З 20 жовтня розпочався ІІІ етап – обласний, який і фінішував 30 жовтня. Протягом цього часу регіональне відділення НОК України знайомило з цими найкращими відео-презентаціями на своїх інтернет-ресурсах та на ресурсах партнерів. А саме:

Сторінка Відділення НОК України в Донецькій області;

Сторінка управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації;

Сторінка Донецького обласного відділення КФВС МОН України;

Youtube-канал.

Загалом, 17 команд прийняли участь в ІІІ етапі. Це були представники 9 міст області (Авдіївка, Бахмут, Вугледар, Краматорськ, Маріуполь, Новогродівка, Покровськ, Селидове, Торецьк), 5 районів (Волноваський, Костянтинівський, Мар’їнський, Нікольський, Олександрівський) та 3 ОТГ (Лиманська, Олександрівська, Сіверська).

Ми вдячні всім учням та керівникам, які прийняли активну участь, усім, хто розділяє ідеї олімпізму та долучається до пропаганди здорового способу життя.

Чекаємо Вас на Олімпійському лелечені-2021!

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів