«Олімпійське лелеченя» завітало до Київщини

1738

В с.Трушки, на базі КОНЗ Трушківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів, 5 квітня 2019 року, відбувся спортивно-масовий захід Фурсівської сільської ради серед дітей «Олімпійське лелеченя»-2019, як ІІ етап Київського обласного спортивно – масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя»-2019. Захід проходив в рамках Всеукраїнського заходу «Олімпійське лелеченя»-2019, започаткованому Національним Олімпійським комітетом України.

У гостинному, святково прикрашеному, оздобленому олімпійською символікою залі, зібралися юні майбутні олімпійці, які представляли команди: «Чемпіон» (Матюші), «Олімп» (Трушки), «Олімпієць» (Фурси), «Живчики» (Пищики). Свято розпочалося Державним та Олімпійськими гімнами. В.о. старости Трушківського старостинського округу Тетяна Матусевич звернулася до учасників, директор закладу Віра Саєнко продовжила привітання, до яких долучився головний спеціаліст з питань спорту гуманітарного відділу Олександр Ніколаєнко. Вражаючою подією стала поява Заслуженого майстра спорту України, учасника двох Олімпійських Ігор, неодноразового чемпіона Світу і Європи, володаря кубків Світу, велосипедиста Володимира Дюді, який поділився своїми враженнями від Олімпійських ігор, досвідом тренувань та виступів на змаганнях.

Головний суддя заходу Віктор Троценко оголосив програму змагань, яка складалася з рухово-композиційної презентації команди, олімпійської вікторини, волейболу та комбінованої естафети. Це вимагало від учасників не тільки спортивних навичок, але й неабиякої ерудиції, артистизму та творчого доробку. Після жеребкування команди розпочали свої презентації. Змагання проходили дуже яскраво, весело та непередбачено. Наприклад після волейбольного турніру для розподілу місць довелося підраховувати кількість забитих і пропущених м’ячів у кожній партії. Команда «Живчики» дуже вдало розпочали виступи, показали чудову презентацію, але в подальшому їм трохи не пощастило. Дебютант, Матюшівський «Чемпіон», навпаки після презентації був останнім, але виграв з великим відривом вікторину і в подальшому в кожному конкурсі, продемонструвавши неабияку жагу до перемоги, наступав на п’яти досвідченому «Олімпу», який в підсумку все таки виборов І місце. «Чемпіон» отримав друге місце. На третьому команда «Олімпієць».

Переможці та призери отримали кубки та медалі, всі учасники отримали відповідні дипломи від Голови відділення НОК України в Київській області Ігоря Малинського. Вітання і подяка всім причетним до підготовки команд до цього спортивного свята. Команда «Олімп» буде наполегливо готуватися до обласного ІІІ етапу цього заходу. Бажаємо їм гідно представити нашу громаду і здобути перемогу!