«Олімпійські грації»: у Луцьку змагаються юні гімнастки

132

На Волині стартував дводенний дитячий фестиваль з художньої гімнастики. Свято спорту та краси організоване за підтримки відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області. 

Учасників фестивалю привітав перший заступник відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області, депутат Волинської обласної ради Віктор Галан-Влащук. 

До участі у спортивному святі долучились 17 команд з 4-ох областей України. Загалом прибуло понад три сотні юних гімнасток, які змагались за програмами майстрів спорту та кандидатів у майстри спорту України. 

У рамках змагань також збирались кошти на потреби Збройних сил України.

 Віктор Галан-Влащук висловив подяку керівництву федерації гімнастики Волині та федерації художньої гімнастики міста Луцька, які долучились до організації та проведення змагань. Юним спортсменкам він побажав вдалих виступів та перемог, як на всеукраїнських змаганнях, так і на міжнародній арені. 

«Сьогодні дуже важливо, аби українські спортсмени гідно боролися на спортивному фронті. Вітчизняна школа художньої гімнастики є однією з кращих у світі. Тому, я переконаний, що ці юні олімпійські грації неодмінно зроблять свій вклад у золоту скарбничку спортивних здобутків нашої держави, а Гімн України ще неодноразово звучатиме на їхню честь на найбільш престижних європейських та світових змаганнях», – наголосив він.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів