Олімпійську руханку провели в Краматорську

474

На Донеччині активно розпочався Європейський тиждень спорту. З метою популяризації фізичної активності та здорового способу життя, які залишаються одними із головних пріоритетів ЄС та України у сфері спорту, відділенням НОК України в Донецькій області спільно з Донецьким обласним відділенням (філією) КФВС МОН України був реалізований Всеукраїнський проект серед дітей та молоді «DO like OLYMPIANS».

Учасниками спортивного свята стали учні 5-6 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 17 Краматорської міської ради. На урочистому відкритті школярів привітали заступник голови регіонального відділення НОК України Дмитро Подопригора та член виконкому відділення, начальник Донецького обласного відділення КФВС МОН України Ігор Нестеренко.

Зірковим гостем стала чемпіонка України з боксу, переможниця міжнародних турнірів Ганна Охрей. На початку пізнавальних та рухових активностей усі охоче долучились до руханки з чемпіонкою. Окрім захоплюючих вправ дітлахам сподобались і боксерські елементи.

А далі на учасників заходу чекали різноманітні естафети. За звання найкращих змагались чотири команди. Капітани докладали чимало зусиль, щоб згуртувати свої колективи та вибороти перемогу. А кожну естафету презентувала титулована спортсменка. В загальному заліку переможцями стали учні 6-А класу.

Позитивні емоції, веселий настрій, заряд бадьорості та подарунки від НОК України отримав кожен учасник проєкту, а також автографи і побажання завжди перемагати від чемпіонки.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів