Олімпійський день пройшов в Донецькій області

1705

15 червня о 10.00 на площі Миру міста Краматорськ відбувся обласний спортивно-видовищний захід у рамках «Всеукраїнського Олімпійського дня», який щороку проводиться з нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету (23 червня 1894 року).

Всеукраїнський Олімпійський день – це щорічний спортивно-видовищний захід, який проводиться за ініціативи Міжнародного олімпійського комітету Громадською організацією «Національний олімпійський комітет України».

Для мешканців Краматорська та гостей міста це свято організували: відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області, управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, за сприянням управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради, Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, обласного центру фізкультурно-оздоровчої роботи та федерацій з видів спорту.

На заході були присутні почесні гості, а саме: начальник управління фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації, перший заступник голови відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області – Володимир Мицик, виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України в Донецькій області – Дмитро Подопригора, начальник управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради – Андрій Гореславець, заслужений майстер спорту України з сучасного п’ятиборства, призер чемпіонатів світу та Європи з сучасного п’ятиборства, член Виконкому НОК України, учасник Олімпійських Ігор – Дмитро Кірпулянський та майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасниця двох Олімпійських Ігор, чемпіонка Європи, чемпіонка Всесвітньої універсіади, фіналістка чемпіонату світу – Антоніна Єфремова.

Спортивно-видовищний захід розпочався з динамічної руханки, яку провела Антоніна Єфремова.

Мешканці та гості міста отримали можливість стати не тільки глядачами, а й безпосередніми учасниками масового забігу по проспекту Миру. На фініші кожен отримав сертифікат учасника Олімпійського дня в Донецькій області.

Показові виступи спортсменів на спортивних локаціях не залишили байдужих, адже на них були представлені такі види спорту: бокс, боротьба вільна, боротьба греко-римська, важка атлетика, волейбол, велоспорт, дзюдо, гімнастика спортивна, триатлон, софтбол, тхеквондо (ВТФ), сучасне п’ятиборство, ушу, рукопашний бій, боротьба самбо, карате, кікбоксинг, черлідинг, спортивне орієнтування, гирьовий спорт, айкідо, стрітбол та інші.

Дуже важливо проводити такі заходи на території Донецької області, для того щоб розвивати олімпійських рух в Україні, поширювати ідеї олімпізму серед громадян країни, пропагандувати здоровий спосіб життя, залучати широкі верстви населення до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

Всі спортсмени, які взяли участь у святі спорту були нагороджені подарунками з олімпійською символікою від Національного олімпійського комітету України.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів