Олімпійський День в навчальних закладах Миколаївщини

2019

Протягом травня-червня 2021 року в навчальних закладах усіх типів Миколаївської області проходитимуть заходи олімпійського спрямування – Олімпійський День, OlympicLab та інші.

Сьогодні, 7 травня Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України при підтримці регіонального відділення Національного олімпійського комітету України в Миколаївській області організували і провели разом з педагогічним колективом Шевченківської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. «Олімпійський День» – свято спорту, краси та здоров’я.

Шевченківська загальноосвітня школа-інтернат у 2020 році стала переможцем Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання серед навчальних закладів інтернатного типу. Під час урочистого відкриття заходу спеціалісти відділення привітали та вручили колективу переможців кубок та почесну грамоту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, а також директору закладу Гусарову В.І. та вчителям фізичної культури Головачовій Т.М., Дорошу І.В. – грамоти за вагомий особистий внесок у розвиток фізичного виховання серед учнівської молоді.

Під час Олімпійського Дня учні продемонстрували свою спритність, швидкість, творчі здібності, згадали історію та символіку олімпійських ігор, взяли участь у вікторинах на знання олімпійських видів спорту та олімпійців Миколаївщини. 

Захід був дуже емоційний та насичений. Кожен учень зміг проявити себе або у спортивних змаганнях, або у вікторинах, тому кожен отримав подарунок від Національного олімпійського комітету України.

Миколаївське  обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів