Олімпійський екомодуль /«Ecolympic» на Волині

1643

З нагоди Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля», який щорічно 5 червня відзначається у всьому світі, на Волині проведені заходи за проектом НОК України «Олімпійський екомодуль «OlympicLab». 

Зокрема, Волинським обласним відділенням (філією) КФВС МОН України, обласним  еколого-натуралістичний центром Волинської обласної ради спільно з відділенням НОК України у Волинській області проведено захід «Екологічне містечко» за програмою Олімпійського екомодуля «Моє яскраве містечко».  

Робота екологічного містечка була спрямована у трьох локаціях «Сортую», «Сучасні  лайфхаки з апсайклінгу», «Мандрівники». Під керівництвом педагогів учні навчалися практичним навичкам сортування сміття, створювали екологічні іграшки, здійснили інтерактивну подорож за програмою НОК України «OlympicLab». На завершення, учасники заходу, спільно з представниками відділення НОК України висадили дерева на алеї майбутнього. 

За ініціативи Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК України у Волинській області спільно з АРТП в рамках спортивно-масового  заходу серед дітей та молоді «OlympicLab» проведено вебінар на тему: «Олімпійський  екомодуль»/«ECOlympic», головна мета якого стимулювати активну діяльність  підростаючого  покоління, спрямовану на збереження балансу в природі та навколишньому середовищі. Доповідь була присвячена хворобам, які мали характер пандемій протягом  усього періоду існування людства. Особливу увагу було звернено  на сучасну пандемію COVID-19, шляхи передачі і характер розвитку захворювання, засоби захисту і профілактики. (Повну версію можна переглянути за цим посиланням.

В закладах освіти області з нагоди відзначення Міжнародного дня ООН «Всесвітній день довкілля» в режимі онлайн проведено наступні «Еко-заходи»:  

– бесіди «Як максимально зменшити свій негативний вплив на довкілля», «Яке сміття придатне до переробки», «Про екологію повсякденного життя до Дня довкілля»;  

– відеоуроки: «Вода для всіх», «Моя добра еко-справа для Землі»; 

– конкурс малюнків та фотографій;  

– конференція до Всесвітнього дня охорони довкілля;  

– акції  впорядкування територій  закладів  освіти, покращення їх благоустрою та озеленення, дитячих та спортивних майданчиків, парків, пам’ятників, меморіальних дощок.  

Учасниками акції висаджено дерева та кущі в парках, лісопарках; очищено від сміття береги місцевих водойм. 

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів