Олімпійський тиждень проходив в закладах загальної середньої освіти м. Хмельницького

3019

Олімпійський тиждень проходив в закладах загальної середньої освіти м. Хмельницького (в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради – Віталіна Нагорна, начальник відділу загальної середньої освіти та виховної роботи – Наталія Бакалюк, методист – Едуард Погоржельський).

 Учні впродовж тижня змагалися у спритності та витривалості. Розпочалися заходи із урочистих лінійок, на яких було оголошено план проведення заходів, піднято державний прапор.

 Учні освітніх закладів брали участь в змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, гандболу, настільного тенісу, шахів, в спортивних змаганнях «Веселі старти», «Хто швидше». Команди учнів навчальних закладів змагалися на швидкість (біг в мішках), спритність (долання  перешкоди), силу (перетягування канату), кмітливість та винахідливість.

Учні випробовували свої сили в «Козацьких забавах», естафетах, легкоатлетичних змаганнях, у конкурсах малюнку, стіннівок, фотографій на спортивну та олімпійську тематику, в оформлені книжкових виставок  у шкільних бібліотеках «Легенди олімпійських зірок» та у вікторині для капітанів та вболівальників.

 • У Хмельницькій СЗОШ І-ІІІ № 1 – Олімпійський урок «Здорова дитина-здорова країна» – загальні відомості про міфи та легенди, щодо започаткування Олімпійських ігор, значущість спорту як посла миру. П’єр де Кубертен – французький громадський діяч, завдяки якому відновився олімпійський рух. Ознайомлення з олімпійською символікою. На уроці висвітлена  історія Олімпійських Ігор, досягнення  українських спортсменів  в Олімпійських Іграх. 
 • У Хмельницькому НВК № 2 – Олімпійський урок «Діти-олімпійська надія України» серед учнів 1-11 класів – з метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток  олімпійського руху в Україні шляхом залучення молоді до занять спортом та формування в здобувачів освіти свідомого ставлення до необхідності занять фізкультурою. Урок проведено класними керівниками під час годин спілкування.
 • У Хмельницькій ЗОШ  № 4 – Олімпійський урок 2020 – відомості про Олімпійські ігри, ознайомлення з матеріалами інформаційного куточка «Історія і символіка «Олімпійських ігор», перегляд відеоматеріалів, презентації «Олімпійська гордість України». Конкурс малюнків «Мій улюблений вид спорту». Виставка малюнків «У світі спорту». Проведені естафетні змагання «Олімпійська надія».
 • У Хмельницькому НВК № 4 проводилися:виставка малюнків «Олімпійські види спорту», Веселі старти серед 5-ти класів, Товариська зустріч з волейболу між командами НВК № 4 і ЗОШ № 21, Майстер клас з  бойового фітнесу тай-бо з участю тренера Осідлевич В-В. Г., зустріч зі спотсменами карате, спортивного клубу «Пересвет», реалізовано захід Всеукраїнського освітнього проекту Національного олімпійського комітету України та Coca-Cola Foundation за новим напрямком «ECOlympic». Організований першим заступником голови відділення НОК України в Хмельницькій області Віктором Флентіном.
 • У Хмельницькому НВО № 5 імені С.Єфремова – відкриття спортивного майданчика, виставка стіннівок «Ми за здоровий спосіб життя» серед 4-8 класів, змагання «Веселі старти», з піонерболу, волейболу, футболу серед учнів 5-11 класів.
 •  У Хмельницькому НВК № 6 – Олімпійський урок «Олімпійськими шляхами до мирного майбутнього» -розпочався з загальношкільної лінійки. Учням розповіли про Олімпійські ігри, їх символіку. Були проведені змагання з футболу, волейболу, вікторина «У світі спорту» та виставка малюнків на спортивну тематику.
  • У Хмельницькій СЗОШ № 7 – Олімпійський урок – розпочався урок з загальношкільної урочистої лінійки присвяченої Олімпійському тижню та Дню фізичної культури і спорту в Україні. У ході уроку були організовані та проведені: виставка малюнків «Ми-майбутні олімпійці»,  шаховий турнір, спортивні ігри та естафети.
  • У Хмельницькій СЗОШ № 8 – Олімпійський урок 2020 «Гори, палай вогонь Олімпіади!» – Учнів ознайомили з історією Олімпійських ігор, символікою.  Діти дізнались про Олімпійських чемпіонів Незалежної України. Учні переглянули презентацію про Олімпійські ігри, відео про Олімпійських чемпіонів. Бібліотекар ознайомила з книгами представленими на книжковій виставці. Також з учнями було проведено вікторину.
  • У Хмельницькій ЗОШ № 14 – Олімпійський урок – учнів ознайомили з історією Олімпійських ігор, символікою.  Діти дізнались про Олімпійських чемпіонів Незалежної України. Учні переглянули презентацію про Олімпійські ігри, відео про Олімпійських чемпіонів. Бібліотекар ознайомила з книгами представленими на книжковій виставці.
  • У Хмельницькому ліцеї № 15 імені Олександра Співачука – Олімпійський урок – відомості про Олімпійські ігри, ознайомлення з олімпійською символікою. Проведення бесід з учнями 5-11 класів, перегляд фото Олімпійської спадщини. Спортивні ігри та турніри.
  • У Хмельницькому ліцеї № 17 проводився Олімпійський урок в 5-11 класах. Основним завданням уроку були пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення молоді до занять спортом. Учні отримали знання про олімпійський рух, олімпійські види спорту, історію олімпійських ігор. Урок був цікавим та змістовним. Під час уроку була проведена вікторина.
  • У Хмельницькому колегіумі  імені Володимира Козубняка – Олімпійський урок «З історії Олімпійських ігор» – відомості про Олімпійські ігри, ознайомлення з олімпійською символікою, про досягнення українських спортсменів. Олімпійське заняття на тему «Ми олімпійці». Бесіди з дітьми про спорт, Олімпійські ігри. Вікторина «Кращий знавець історії Олімпійських ігор».
  • У Хмельницькій СЗОШ № 19 імені академіка Михайла Павловського – Олімпійський урок «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього» – тематичні години спілкування, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні змагання по класам, рухливі ігри на свіжому повітрі, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. Ще раз переконались, що в школі навчаються сильні, спритні й сміливі діти.
  • У Хмельницькій СЗОШ № 30 – Олімпійський урок 2020 «У променях Олімпійського вогню» – учні 4-А класу навчались веденню  м’яча, передачі м’яча способом від грудей та з-за голови. Також молодші школярі грали рухливу гру з елементами регбі разом з запрошеним гостем. Загалом учні розвивали фізичні якості – увагу, спритність, швидкість, орієнтацію в просторі та виховували почуття колективізму засобами рухливих ігор з елементами регбі.
  • У Хмельницькій ЗОШ № 22 імені Олега Ольжича – Відкриття Олімпійського тижня, спортивна руханка, змагання з футболу, стрітболу, стрільби кульової, спортивні естафети, фестиваль здоров’я, вікторини та бесіди, товариська гра єдиноборств малюнків, майстер-класи з регбі, кроки – змагання з футболу між командами ЗОШ № 22 і ЗОШ № 21, флеш-моб «Краща група підтримки», показові виступи з східних.
  • У Хмельницькій СЗОШ № 27 імені Дмитра Івана – Олімпійський урок, легкоатлетичні естафети серед учнів 5-х класів, спортивний турнір пам’яті Дмитра Іваха.
 • У Хмельницькій СЗОШ №  33 – Урок-презентація «Історія Олімпійських  ігор» серед учнів 7-8 класів, вікторина «Олімпійські види спорту».

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів