«Олімпійський тиждень» провели на Волині

743

На базі комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» у с. Купичів зібрались школярі з 9 закладів загальної середньої освіти Турійського і сусіднього Локачинського районів щоб взяти участь у XIV Малих Олімпійських іграх, які традиційно проводяться у місцевій громаді під час «Олімпійського тижня». 

Під час урочистого відкриття школярів та їх наставників привітали помічник голови Волинської облдержадміністрації Сергій Бизов, голова Турійської райдержадміністрації Ольга Черен, голова  Турійської районної ради Сергій Власюк, представники Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та відділення НОК у Волинській області.

З нагоди відкриття XIV Малих Олімпійських ігор, призери попередніх ігор підняли Олімпійський прапор, а краща спортсменка району, учениця 8-А класу комунального опорного закладу «Купичівський ліцей» Христина Волчук та помічник голови Волинської ОДА Сергій Бизов запалили символічний олімпійський вогонь, який служить згадкою про подвиг Прометея, що за легендою викрав вогонь у Зевса та подарував його людям.

Під час проведення заходу учні змагались у стрибках в довжину, з бігу на 30 м, човникового та естафетного бігу, метання тенісного м’яча, виборювали першість у різноманітних естафетах, взяли участь у тематичному квесті «Історія Олімпійських ігор», «Волиняни – учасники Олімпійських ігор», конкурсі малюнку на Олімпійську тематику.

Всі учасники XIV Малих Олімпійських ігор отримали нагороди від спонсорів заходу СВК «Дружба» (Петро Камельчук) та відділення НОК України у Волинській області.

Належна організація, змістовна тематика заходу засвідчили про якісну і згуртовану роботу педагогічних колективів навчальних закладів, а також результативне об’єднання зусиль благодійного бізнесу, органів влади і місцевого самоврядування, відділень НОК України та Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів