«Олімпійський тиждень» провели у Миколаєві

738

Традиційно, з початком нового навчального року у закладах вищої освіти м. Миколаєва проводиться «Олімпійські тижні», в рамках яких проходять «Олімпійські уроки», тематичні заняття, спортивні майстер-класи, змагання, естафети та вікторини до Міжнародного дня студентського спорту, який відмічається 20 вересня.

Так 17 вересня студенти Національного університету кораблебудування ім. адм. Макарова мали можливість пізнати спортивні цінності олімпізму.

Гостями «Олімпійського уроку» були рекордсмен світу з легкої атлетики, чемпіон Паралімпійських ігор, ЗМСУ Ігор Цвєтов, Чемпіон Європи з кікбоксингу, викладач кафедри ФВС НУК МСМК Олег Шевченко, Заслужений тренер України, викладач кафедри ФВС НУК В.М. Деркач, Заслужений працівник фізичної культури і спорту, завідувач кафедри ФВС НУК, МС СССР О.С. Яцунський. 

Гості заходу розповіли про важливу роль спорту вжитті та в навчанні студентів, потужні олімпійські традиції університету, згадали Олімпійських та Паралімпійських чемпіонів, Чемпіонів світу, Європи, України, які навчалися та навчаються в Національному  університеті кораблебудування ім. адм. Макарова.

Студенти-спортсмени, вихованці О. А. Шевченка, Чемпіони України з ММА, провели показові виступи. 

Завершився «Олімпійський урок» вікториною, яку провели викладачі кафедри ФВС – МСМК з бадмінтону І.В. Колоскова та старший викладач кафедри ФВС НУК О.В.Сокол. Вікторина дала змогу студентам згадати та дізнатися більше про історію Олімпійських ігор. 

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів