Олімпійський тиждень провели у закладах загальної середньої освіти Жванецької сільської ради

749

У Жванецькій ОТГ серед учнів Жванецького ліцею, Сокільського ліцею імені С.М. Кротіка, Рудської гімназії, Ластовецької гімназії проводилися фізкультурно-оздоровчі заходи за програмою Олімпійського тижня в Хмельницькій області.

 З дотриманням карантинних обмежень організовано виставку учнівських робіт на спортивну тематику, де учасники презентували свої ілюстрації та ділилися емоціями. Проводився турнір з волейболу – учні із задоволенням поринули у гру і обирали найкращого гравця. Визначилися із найсильнішою командою під час участі у рухливих естафетах.

 Учні брали активну участь у змаганнях з міні-футболу. У спортивно-виховному заході “Спорт для усіх” – учасники мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу державу на світовій арені. Здобути нові знання про спорт та актуальність здорового способу життя учням допомогла участь у заході “Діти – олімпійська надія України”, а систематизувати свої знання про Олімпійських рух та правильно відповідати на питання вікторини – “У спорті наша сила і здоров’я” та “Історія Олімпійського руху”.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів