Олімпійський тиждень в Нетішинському дошкільному навчальному закладі № 7

919

Фізкультурно-оздоровчі заходи до Олімпійського тижня в Нетішинськомі закладі дошкільної освіти (ясла-садок) № 7 “Оленка” м. Нетішин (завідувач – Пилипюк Наталія Іванівна) розпочалися з урочистого відкриття на спортивному майданчику, Олімпійського тижня, де брали участь 47 вихованців.

 Протягом тижня проводилася онлайн-виставка «Ми – майбутні олімпійці», онлайн-фотовиставка «Сильні, сміливі, спритні, тематичні виставки у групових кімнатах.

 На ігрових майданчика дошкільного закладу проводився фестиваль ранкової зарядки з кожною групою окремо “Олімпійцями зростаємо”, «Рух заради здоров’я», рухливі ігри та естафети з дотриманням фізичної дистанції – за участю 58 дітей. Цікаві та неповторні відео-зустрічі.

Вихователями проведені корисні заняття для дошкільнят: «Олімпійськими шляхами до здорового майбутнього», «Ми – майбутні олімпійці», «Діти – олімпійська надія України», «Олімпійський рух в Україні», «О спорте! Ти – насолода!» та перегляд відео: «Олімпійські ігри, сходинки в історію», проведені  бесіди: «Здоровим бути – зі спортом дружити», «Спорт – сила, краса, здоров’я», «Досягнення українських спортсменів», де брали участь 60 дошкільнят.

 По завершенню фізкультурно-оздоровчих заходів за програмою Олімпійського тижня організоване спортивне онлайн-опитування (у вайбер-групах) та спортивні розваги – вихователі спільно з інструктором з фізкультури провели розваги «З Україною у серці» (з кожною групою окремо) – 57 вихованців.

 Урочисте закриття Олімпійського тижня на спортивному майданчику – опущення Олімпійського прапору та винесення Олімпійського вогню, вручення кубків – 50 дошкільнят.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів