Олімпійський тиждень в ЗОШ № 3 м. Южноукраїнська Миколаївської області 

860

25 вересня завершився олімпійський тиждень в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 м. Южноукраїнська.  Тиждень пройшов цікаво, ефективно та корисно.

Останній день був насичений змаганнями та естафетами. Улюблена гра учнів  п`ятих класів естафета викликала багато емоцій: у одних захоплення і насолоду від перемоги, а  інших  навчила  достойно приймати гіркоту поразки.

Змагання з легкої атлетики серед учнів 9-х класів носили відбірковий  характер для участі в подальших змаганнях між школами міста. Кращі спортсмени будуть захищати честь школи: 

стрибок висоту  – Кліміченко Владислав, Сичева Катерина;

стрибок у довжину –  Андрєєв Олексій;

біг (60 метрів) Андрєєв Олексій, Демченко Вікторія.

Футбол серед команд учнів шостих та сьомих класів був продовженням відбору до змагань у міжшкільній спартакіаді школярів. Чемпіони демонстрували гарну техніку та тактику гри, а також дружню підтримку та волю до перемоги.

На завершальному етапі олімпійського тижня вчителями фізичної культури були проведені олімпійські уроки для учнів 11 класів. В ході яких учні школи дізналися про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор,  про українських олімпійців та їх перемоги.

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів