«Олімпійський тиждень» відсвяткували на Волині

1417

Традиційно на початку нового навчального року у ЗОШ І-ІІ ст. с. Носочевичі Рожищенського району Волинської області було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів: тематичні виховні години, інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, конкурс малюнків, спортивні змагання між класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

До проведення «Олімпійського тижня» долучилися і учні початкової школи. Вони взяли участь у конкурсі малюнку на спортивну тематику «Я – майбутній олімпієць».
Учні демонстрували своє вміння малювати та фантазувати.

В класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

Пройшли туристичні змагання між учнями 5 -9 класів та веселі старти між учнями 5-х та 6-х класів. Показали свою силу і міць старшокласники в силових змаганнях.

Родзинкою Олімпійського тижня стало проведення спортивної естафети між учнями 6-9-х класів.

Веселими і задоволеними залишилися всі учасники змагань, які отримали сертифікати і тематичну атрибутику від НОК України. Організатори заходу ВНОК України у Волинській області та Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України, педагогічний колектив ЗОШ І-ІІ ст. с. Носочевичі ще раз переконались, що у школі вчиться сильна, спритна й інтелектуальна молодь.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів