Олімпійський урок-2019 стартував у Подільському районі столиці

1333

Вересень – це місяць, що багатий на проведення у навчальних закладах різноманітних фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту України. Головними серед них є звичайно ж Олімпійський урок і Олімпійський тиждень, які проходять за участі видатних українських спортсменів, олімпійців, призерів і переможців європейських першостей і світових чемпіонатів.

Цими днями Олімпійський урок стартував у Подільському районі столиці у загальноосвітньому навчальному закладі І-ІІІ ступенів № 243 м.Києва.

У гості до учнівської молоді завітали спортсмени збірної команди України з сумо: Заслужений майстер спорту України, Кавалер ордена Княгині Ольги 3 ступеня, багаторазова чемпіонка і призерка чемпіонатів Європи та світу, срібна призерка Всесвітніх ігор 2017 року Березовська Іванна та майстер спорту України міжнародного класу, дворазова чемпіонка світу серед юніорів Колесник Карина.

Захід зібрав чимало школярів, що з радістю брали участь у різноманітних конкурсах, міні-турнірі з футболу та з захопленням слухали розповіді видатних спортсменок про їх шлях до світових п’єдесталів.

Старт даний і свято фізичної культури і спорту триватиме надалі, приверне увагу багатьох до необхідності щоденної рухової активності, важливості ведення здорового способу життя і подарує дітям багато позитивних емоцій в спортивних змаганнях і естафетах.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту  Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів