«Олімпійський урок – 2019» відбувся у Борисполі

1370

12 вересня 2019 року у місті Борисполі на стадіоні «Колос» відбувся «Олімпійський урок – 2019», що розпочався з пробігу, у якому взяли участь тренери Бориспільського міського центру спорту та фізичного здоров’я населення, Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи та їх вихованці, учителі фізичної культури та учні закладів загальної середньої освіти, активісти спортивно-масової роботи міста. Близько 200 учасників випробували на міцність оновлену бігову доріжку стадіону.

На святі були присутні: Сергій Леонідович Фесенко – олімпійський  чемпіон з плавання, заслужений майстер спорту, кандидат педагогічних наук, депутати міської ради та начальники управлінь і відділів Бориспільської міської ради.

Юні спортсмени Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи продемонстрували свою майстерність із різних видів спорту: вільна боротьба, легка атлетика, плавання, футбол, волейбол, баскетбол, хокей на траві, художня гімнастика та ін.

Із нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту в Україні на святі нагородили фахівців спортивної галузі міста та вручили кращим спортсменам Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи сертифікати на отримання стипендій Бориспільської міської ради.

На завершення уроку вихованці Народного хореографічного ансамблю «Радість» Будинку дитячої та юнацької творчості «Дивоцвіт» (керівник – І. Хижна) провели з учасниками заходу спортивний флешмоб.

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів