Олімпійський урок, Олімпійський тиждень проводилися у Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді

130

 У Хмельницькому обласному центрі фізичного виховання учнівської молоді (директор Анатолій Федосєєв) організовані та проведені фізкультурно-оздоровчі заходи у програмі Олімпійського уроку та Олімпійського тижня: проведення Олімпійського уроку у відділенні легкої атлетики (інструктор-методист Антоніна Юрковська), вікторини, конкурси, естафети, змагання з флорболу, зустріч з видатним спортсменом – провели уроки Людмила Головченко, МСУМК з боротьби вільної (мета уроку: залучення учнівської до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда Олімпійського руху м. Хмельницькому), тренери-викладачі Чайковський М.Ю., Челепіс М.С., Луцюк В.П.,  разом зі своїми вихованцями  взяли участь у змаганнях з флорболу та зайняли І місце, тренери-викладачі Чайковський М.Ю., Челепіс М.С., Луцюк В.П., інструктор-методист Куляк Т.В.  провели фізкультурно-оздоровчі, спортивні, виховні заходи зі своїми вихованцями, а також були проведені екскурсії з показовими виступами кращих спортсменів для учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців  відділення боксу. Виховну годину провів Заслужений майстер спорту України – Олександр Ястребов, який поділився своїми успіхами на міжнародній арені, та привернув увагу вихованців відділення до  популяризації здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою і спортом та до розвитку Олімпійського руху в Україні; тренери-викладачі Бугайов Л.А., Тертична С.А. разом зі своїми вихованцями  взяли участь у змаганнях з флорболу; тренери-викладачі Бугайов Л.А., Тертична С.А. Лазарев Д.Д. інструктор-методист Куляк Т.В.  провели фізкультурно-оздоровчі, спортивні, виховні заходи зі своїми вихованцями, а також були проведені екскурсії з показовими виступами кращих спортсменів для учнів загальноосвітніх шкіл та вихованців  відділення кікбоксингу. Проводилися вікторини, конкурси, спортивні естафети, фізкультурно-оздоровчі, виховні заходи з вихованцями за участю тренерів-викладачів Пухальської Т.В., Пухальського Л.Т., Назарчуку С.О.

Під час проведення Олімпійського тижня проводилися: Відкритий обласний турнір з боротьби вільної «Олімпійські надії Поділля» серед юнаків та дівчат (мета турніру: залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою та спортом, пропаганда Олімпійського руху в Україні), Відкритий чемпіонат міста Хмельницького з гімнастики спортивної серед дівчат (мета чемпіонату: залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, пропаганда Олімпійського руху в Україні), Відкритий Кубок Хмельницької області з легкої атлетики на честь Олімпійських чемпіонатів А. Бондарчука та Ф. Мельник та з нагоди 85-річчя Хмельниччини.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів