Олімпійський урок провели у Чернівецькій області

990

У Педагогічному фаховому коледжі ЧНУ ім. Ю. Федьковича відбулись заходи до «Олімпійського тижня». Вони були організовані викладачами фізичного виховання під керівництвом керівника фізичного виховання Мацкуляк О.А.  

Викладачка коледжу, чемпіонка України в бігу на короткі дистанції та 60 м з бар’єрами, в естафеті 4Х100, учасниця Чемпіонату світу та фіналістка Чемпіонату Європи, майстер спорту з легкої атлетики Севіль Чубатенко провела  онлайн-зустрічі на тему «Оліймпійський урок». Цікаво, невимушено та професійно популяризували здоровий спосіб життя, мотивували студентів до наполегливої праці у досягненні спортивних результатів наші гості. Тому щиро радіємо, що мали змогу поспілкуватися з відомим олімпійцем, нашим земляком, легкоатлетом, чемпіоном Світу та Європи в бігу на 1500 м у приміщенні, учасником Олімпійських ігор в Сіднеї, Афінах та Пекіні, заслуженим майстром спорту України з легкої атлетики Іваном Гешком та кандидатом наук з фізичного виховання та спорту, доцентом кафедри теорії та методики фізичного виховання та спорту Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича Ярославом Галаном.

За найкращі запитання студенти 38С та 47С груп отримали подарунки з олімпійською символікою, а викладачі відділення фізичної культури та спорту – книги від Національного Олімпійського  Комітету України в Чернівецькій області.

Ще одна приємна зустріч в стінах педагогічного коледжу із людьми, які досягли високих спортивних вершин, зокрема з Рацею П.Г.- першим і єдиним Майстером Спорту СРСР з волейболу на Буковині, суддею Національної категорії, Чемпіоном Світу серед ветеранів 2013р., почесним працівником фізичної культури і спорту України, Васканом І.Г.президентом Федерації з волейболу в Чернівецькій області, кандидатом педагогічних наук, доцентом, головним тренер Чернівецької ДЮСШ клубу «Буковинка» ЧНУ, Анісімовою В.Ф. – Майстром Спорту УРСР почесним працівником фізичної культури України, тренером з баскетболу. 

Майбутні здобувачі освіти отримали поради для подальшої педагогічної діяльності, мотивували їх на нові досягнення, а також рекомендували  як розвиватися в улюбленій справі, перетворюючи захоплення на спортивну кар’єру!

Отже, заходи проводилися у спортивній залі за участю видатних спортсменів, спортсменів – ветеранів, тренерів та фахівців сфери фізичної культури та спорту, згідно розкладу під час навчального процесу, основне завдання яких було залучити молодь до активного способу життя, рухової активності, долучити їх до цінностей олімпійського руху. Заняття проводилися шляхом живого спілкування і з використанням можливостей сучасних технологій в онлайн режимі, з максимальним дотриманням вимог карантинних правил. 

У навчальному закладі адміністрація, педагогічний колектив та викладачі фізичного виховання підтримали  ініціативу, яку  рекомендує ВООЗ щодо підвищення рухової активності як одного із напрямів профілактики захворюваності, що особливо актуальне в умовах пандемії COVID19.

Чернівецьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів