Олімпійський урок провели в столичній гімназії

1013

Напередодні Дня фізичної культури і спорту в Україні співробітники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Оксана В’яла і Тетяна Іщук разом з майстром спорту СРСР, суддею міжнародної категорії з гандболу, доцентом кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Національного авіаційного університету Тетяною Ракітіною провели Олімпійський Урок для учнів 8-го класу Печерської гімназії № 75 м.Києва.

Тетяна Ракітіна розповіла учням про історію виникнення та проведення Олімпійських ігор, про українських олімпійців та їх перемоги. Розповіла про гандбол та продемонструвала деякі рухи. 

Оксана В’яла розповіла про основні складові здорового способу життя: здоровий сон, підтримання водного балансу, сбалансоване харчування та користь рухової активності для підростаючого покоління. Закликала дітей активніше займатися фізичною культурою та спортом, бути прихильниками рухливого способу життя, що є головною запорукою здоров’я і довголіття, а також запросила відвідати І Міжнародний спортивно-масовий захід серед школярів Cool Games, що 11-13 жовтня відбудеться в СК «Меридіан».

Загалом школярі отримали можливість дізнатися про історію олімпійського руху, його ідеї та принципи, загартувати себе не лише фізично, а й інтелектуально, адже всі учні приймали безпосередню та активну участь в уроці, відповідали на питання, ділилися своїми історіями. Найбільш активних було нагороджено солодкими і вітамінними подарунками.

А всі спікери на згадку отримали сувеніри і грамоти від адміністрації за участь в житті Печерської гімназії №75 та з нагоди святкування Олімпійського Дня.

Київське міське відділення Комітету з з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів