Олімпійський урок у Хмельницькому національному університеті

331

Традиційно вересень завжди супроводжується відзначенням низки свят у сфері фізичної культури і спорту. Серед вагомих заходів щорічно Національний олімпійський комітет України спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України організовують проведення Олімпійського уроку та Олімпійського тижня. Це можливість багатотисячної молоді дізнатися більше про олімпійські види спорту, спробувати себе у різноманітних видах рухової активності, проявити кмітливість та обізнаність в олімпійських знаннях тощо.

Хмельницький національний університет (ректор – Сергій МАТЮХ, завідувач кафедрою теорії і методики фізичного виховання і спорту – Олександр СОЛТИК) також активно долучається до проведення цих заходів. Так, 18 вересня у стінах Хмельницького національного університету пройшов олімпійський урок зі здобувачами вищої освіти першого курсу спеціальностей Середня освіта (Фізична культура), Фізична культура і спорт, Фізична терапія, Ерготерапія. Заняття проводив професор кафедри теорії і методики фізичного виховання і спорту, представник Хмельницького обласного відділення національного олімпійського комітету Юрій ДУТЧАК.

Головна тема зустрічі стосувалася розвитку олімпійських видів спорту в Україні. Також цікавою була інформація щодо участі наших студентів в Іграх Олімпіад. Окрім пізнавальної інформації здобувачі вищої освіти мали змогу перевірити свої знання, відповідаючи на різні запитання, беручи участь в інтелектуальних конкурсах. За правильні відповіді студенти отримали символічні подарунки, значки із символікою студентського спорту.

Сподіваємося що отамані знання будуть корисними у подальшому навчання а Олімпійські ідеали ставатимуть вагомим стимулом у вихованні гідних громадян України.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів