Олімпійський урок у Ківерцівському ліцеї № 14

110

У рамках Європейського Олімпійського тижня у закладах освіти, дитячо-юнацьких спортивних школах, а також громадах області тривають заходи з популяризації олімпійського руху, фізкультури, спорту і здорового способу життя.

4 жовтня цього року до «Олімпійського уроку» долучились понад три сотні вихованців Ківерцівського ліцею №4. Спортивне свято пройшло під егідою обласного відділення НОК України та за участі його голови, очільника Волиньради Григорія Недопада. Олімпійський урок для школярів провела дворазова учасниця Олімпійських ігор, майстер спорту України міжнародного класу, легкоатлетка Ірина Климець. 

Разом з учнями спортсменка провела руханку і показала вправи, які олімпійці виконують при підготовці до змагань. 

«Головне – бажання і всі ваші мрії неодмінно здійсняться, завжди йдіть до своєї мети, займайтесь спортом, якщо не професійно , то хоча б заради підтримки хорошої фізичної форми і здорового способу життя», – звернулась вона до учнів. 

Ліцеїсти також позмагалися в різноманітних естафетах, а найменші малювали Олімпійські ігри та мир. 

Григорій Недопад зауважив, що цей Олімпійський урок був особливим, адже саме сьогодні олімпійка Ірина Климець відзначає і свій День народження. Він привітав спортсменку із особистим святом, а також звернувся до ліцеїстів. 

«Такі спортивні події покликані в кожному з вас відкрити спортсмена, а можливо – й майбутнього олімпійського чемпіона. Усе можливо, якщо прагнути і докладати зусиль. Ірина Климець – приклад для вас. Я не втомлююсь повторювати, що спорт – це здоров’я, а рух – це життя. І що здоровішою буде українська нація, тим вона буде сильнішою, а сьогодні, як ніколи, для перемоги нам потрібна здорова і сильна нація», – наголосив він.

По завершенні зустрічі діти отримали подарунки з олімпійською символікою, а ліцею подарували спортивний інвентар. 

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів