«Олімпійський урок» у Шклинському ліцеї Городищенської сільської ради

125

У рамках Європейського Олімпійського тижня в освітніх установах, ДЮСШ, а також громадах Волині тривають заходи з популяризації олімпійського руху, фізкультури, спорту і здорового способу життя.

20 жовтня 2022 року до «Олімпійського уроку» долучились понад сімдесят вихованців Шклинського ліцею та учні секції легкої атлетики Волинської ОДЮСШ. Спортивне свято пройшло під егідою відділення НОК України у Волинській області за сприяння Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

У заході взяли участь: майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, срібна призерка Всесвітньої Універсіади, учасниця двох чемпіонатів світу з легкої атлетики – Олена Собчук, директор Шклинського ліцею Городищенської сільської ради – Майя Долонська, відповідальний секретар відділення НОК України у Волинській області – Олександр Хриплюк. Олімпійський урок для школярів провели майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики – Олена Собчук та провідний фахівець відділення Діана Ковальчук.

Школярі також позмагалися в різноманітних естафетах.

Організатори подякували директору Майї Долонській за розвиток і популяризацію занять спортом серед учнів та сприяння роботі секції легкої атлетики, яка працює на базі закладу під керівництвом досвідченого тренера-викладача ВОДЮСШ, майстра спорту міжнародного класу України Леоніда Мізернюка.  

По завершенні зустрічі діти отримали подарунки з олімпійською символікою, а ліцей – спортивний інвентар.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів