Олімпійський урок в Ківерцівській територіальній громаді

78

Згідно з планом спортивно-масових заходів ВНОК України у Волинській області та Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України на новозбудованому сучасному спортивному комплексі селища Тростянець проведено Всеукраїнський олімпійський урок для учнів Ківерцівської ДЮСШ.

Основною метою заходу була популяризація олімпійського руху в територіальній громаді, мотивація учнівської молоді до регулярних занять фізичної культури та спорту.

На заході були присутні почесні гості: голова Ківерцівської територіальної громади Олександр Ковальчук , Заслужений працівник фізичної культури та спорту України – Олена Вегнер, майстер спорту України з легкої атлетики, неодноразовий переможець всеукраїнських і міжнародних змагань – Юрій Русюк.

Учасники заходу виконали загальнорозвиваючі підготовчі вправи  та випробували свої спортивні таланти у різних видах легкої атлетики, які були максимально наближені до змагань. Кожен учасник заходу був нагороджений подарунком від відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області.

За сприяння у проведенні заходу організатори подякували голові Ківерцівської територіальної громади Олександру Ковальчуку та тренеру викладачу з легкої атлетики Андрію Данилюку за вагомий внесок в розвиток фізичної культури і спорту серед учнівської молоді та впровадження олімпійських цінностей у Ківерцівській територіальній громадв. 

Разом ми сила! Слава Україні! Героям Слава!

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів