Олімпійський урок в НВК «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» № 143 м Києва

1007

10 вересня 2021 року з нагоди Дня Фізичної Культури і Спорту України, в НВК «Спеціалізована школа І ступеня – гімназія» № 143, що в Оболонському районі столиці, відбувся Олімпійський урок, на який були запрошені представники Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Адміністрація школи і вчителі фізичної культури гімназії провели «ХІ Олімпійські шкільні ігри», що вже стали традиційними в цьому закладі освіти. В заході були задіяні майже всі учні школи і вчителі. Дотримано основних атрибутів Олімпійських ігор – підняття Олімпійського прапору на урочистому відкритті, парад учнів, що мають спортивні досягнення, займаються в різноманітних секціях, є чемпіонами і призерами України з різних видів спорту, далі тривали власне змагання для молодших учнів 5-6 укласів – це сім локацій, для учнів 7-10 класів – одинадцять. Суддями виступали учні 11 класів і вчителі школи. Дуже дружня емоційна атмосфера! Активно, творчо, пізнавально!

Щирі слова подяки директору гімназії №143 Світлані Дмитрівні Тросяк, яка розуміє важливість рухової активності в житті дитини, всіляко підтримує та розвиває фізичну культуру і спортивну активність в закладі освіти та Оксані Віталіївні Ружанській, вчителю фізичної культури школи, яка є автором Олімпійських шкільних ігор в цьому закладі. Бажаємо наснаги та натхнення для реалізації нових ідей та проектів!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів