Олімпійський урок в закладах  професійної освіти Дніпропетровщини

748

11 вересня в ДПТНЗ «Дніпровське  вище  професійне училище будівництва» відбувся Олімпійський урок. Бадьорості всім учням додала ранкова зарядка, яку провів викладач фізичної культури Василь Куделько.

В заповненій, згідно з карантинними вимогами, святковій  актовій залі  відритий урок, який організував керівник фізичного виховання Микола Столяров, розпочався з привітання директора училища, голови спортивного клубу “Надія” Валентини Яьлонської.

Почесним гостем зібрання був  добрий друг училища, шестиразовий  чемпіон світу серед ветеранів  з гирьового спорту Станіслав Жуков. Він привітав усіх з Днем фізичної культури і спорту, поділився спогадами своєї спортивної кар’єри та побажав  молодим юнакам міцності тіла і духу, дотримуватися здорового способу життя!

Розповідь про історію олімпійських ігор супроводжувалась відеороликами про досягнення українських спортсменів, переможців та призерів Олімпійських ігор. Були підведені підсумки спортивно-масовоЇ та оздоровчої роботи за минулий навчальний рік, кращі спортсмени нагороджені цінними подарунками від регіонального відділення НОК України в Дніпропетровській області.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів