Олімпійські пригоди відбулись в дитячому таборі «Мрія»

1394

4 липня 2018 року на  Кремінщині в дитячому таборі «Мрія» відбувся районний спортивно-масовий захід «Олімпійське літо», присвячений до Всеукраїнського олімпійського дня.

Керівництво та організацію проведення спортивного Заходу здійснювали сектор молоді та спорту Кремінської районної державної адміністрації, КУ «Кремінський районний центр «Спорт для всіх», за підтримки Луганського обласного відділення (філії) КФВС МОН України та обласного відділення Національного олімпійського Комітету України.

На урочистому відкритті свята та  підняття олімпійського прапора були присутні: Ірина Янович бронзова призерка олімпійських ігор в Сіднеї, Дмитро Шевцов директор КУ «Кремінського районного центру «Спорт для всіх», Сергій Шакун головний спеціаліст Луганського облвідділення (філії) КФВС МОН України, Аліна Жукова представник обласного відділення НОК України.

У спортивному святі взяло участь понад 120 дітей. Програма змагань включала в себе спортивні ігри та конкурси в яких учасники показали свою вправність, фізичні здібності та бажання перемогти. Проведення свята дало змогу всім хто прийняв участь підняти настрій, отримати заряд бадьорості та позитиву.

Всі  учасники спортивного свята були нагородженні дипломами, цінними призами з олімпійською символікою від Луганського відділення національного Олімпійського Комітету.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів