Олімпійський день пройшов у ДНМУ

1185

Все частіше на адресу Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України надходять гарні новини щодо розвитку фізичної культури і спорту в Маріуполі, залучення до систематичних занять спортом учнівської та студентської молоді.

За інформацією Донецького національного медичного університету (ректор Кондратенко П.Г.) заклад працює тепер  не лише у м. Краматорськ, а й у м. Маріуполь.

Згідно з Регламентом про проведення обласного спортивно-масового заходу серед студентів, з нагоди відзначення Міжнародного дня студентського спорту, 27.09.2018 року у м. Маріуполь, приміщенні легкоатлетичного манежу КДЮСШ № 4 (вул. Ломізова, 1), при підтримці Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України було організовано і проведено урочисте відкриття Малих Олімпійських ігор Донецького національного медичного університету.

Привітати студентів-медиків прийшли відомі спортсмени міста. Від імені голови Національного Олімпійського комітету Сергія Назаровича Бубки з вітальним словом виступив ЗМС України з силових видів спорту Олександр Лашин, який побажав студентам і надалі поширювати олімпійські цінності та популяризувати здоровий спосіб життя серед молоді.

З великим задоволенням студенти 1 та 2 курсів медичного факультету взяли участь в естафетах на прояв швидкості і спритності. В цікавій, напруженій  боротьбі перемогу одержали студенти 2 кусу на чолі з капітаном Артемом Яременко. Найуспішнішими у змаганні з перетягування канату стали студенти 1 курсу стоматологічного факультету, які проявили свої силові якості найкраще.

Гарним завершенням свята стало нагородження переможців. Від імені ректора Петра Геннадійовича Кондратенка голові студентського самоврядування був вручений грошовий сертифікат на придбання спортивного інвентарю.

Донецьке обласне відділення (філія) КФВС МОН України вітає студентів та викладачів, бажає успіхів, нових перемог, які будуть окрилювати на нові звершення і здобутки на благо України.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів