Олімпійський день відбувся у Києві

1949

До дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету в м. Києві 2 червня на Оболонській набережній відбувся «Олімпійський день – 2018», організований Національним Олімпійським комітетом України. В рамках свята відбувся традиційний Олімпійський забіг. Приєднався до свята і освітянський спорт.

Чудова спортивна атмосфера, можливість поспілкуватися і сфотографуватися з видатними олімпійцями, президентом НОК – Сергієм Бубкою, президент Української федерації учнівського спорту, заступником міністра освіти і науки України – Романом Гребою. Серед гостей свята були тріумфатори зимових Олімпійських ігор Олександр Абраменко (фрістайл) та Влад Гераскевич (скелетон), переможці і призери літніх Олімпіад Лілія Підкопаєва і Олег Верняєв (спортивна гімнастика), Олена Говорова і Наталіє Добринська (легка атлетика), Денис Беринчик (бокс) та багато інших відомих представників багатьох видів спорту. Представили тут культури та звичаї Аргентини, на території якої вже восени цього року відбудуться ІІ юнацькі Олімпійські ігри.

Цей рік взагалі є насиченим спортивними подіями для учнівського спорту. Тільки в травні наша учнівська збірна повернулась зі змагань Всесвітньої Гімназіади (Марокко), участь в якій збірна України взяла вперше після 10-ти річної перерви, і повернулась тріумфаторами, виборовши І загальнокомандне місце (112 медалей різного ґатунку). Тому віримо і сподіваємось на блискучий виступ нашої збірної і на ІІ юнацьких Олімпійських іграх в Аргентині, тим паче, що участь у змаганнях Всесвітньої Гімназіади надала великого досвіду юним спортсменам, загартувала їх дух, подарувала натхнення, впевненість і віру в свої сили.

«Олімпійський день – 2018» об’єднав біля 7 тисяч учасників, подарував море емоцій та позитиву! Дякуємо НОК і Олімпійській команді за чудове свято!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів