«Олімпійський тиждень» пройшов у Обухові

2409

У рамках тижня у місті Обухові класними керівниками були проведені виховні години: «Здоровим бути – зі сортом дружити», «Спорт – сила, краса, здоров’я”, «Історія Олімпійських ігор», «Досягнення українських спортсменів», відео уроки під гаслом «Олімпійська гордість», присвячена перемогам наших співвітчизників на Олімпійських та Параолімпійських іграх.

Також за бажанням школярів та за підтримки самоврядування школи на уроках фізичної культури були проведені спортивні естафети, де учні могли позмагатися як між собою, так і з іншими класами.

Крім цього, вчителями фізичної культури  були організовані змагання з футболу серед команд 8-9 класів.

Особливою подією для  учнів НВК «СЗОШ І-ІІІ ступенів №1  з поглибленим вивченням української мови та літератури  – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім. А.С. Малишка», ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 м. Обухова, НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 – ЦВПВ та ДП» стало відкриття сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям. На відкритті були присутні  почесні гості: депутат Ігор Кононенко, міський голова Олександр Левченко. Гості виявили бажання зробити перший удар по м’ячу і переглянули товариський матч з футболу між учнями 5-6 класів.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів