Олімпійський тиждень відбувся у Бучі

4560

Відповідно до «Положення про Олімпійський тиждень та Олімпійський урок в Київській області», в закладах загальної середньої освіти міста в період з 7 по 15 вересня проходить «Олімпійський тиждень». Всі олімпійські та спортивно-масові заходи проходять з метою популяції здорового спорту життя, фізичної культури і спорту та розбудови олімпійського руху.

07 вересня учні Бучанських НВК №3 та СЗОШ №5 взяли участь у обласному Олімпійському уроці в м. Ірпені, де мали можливість випробувати свої сили в різноманітних видах спорту та взяти участь у розминці, яку проводили учасники Олімпійських ігор та відомі спортсмени.

В закладах освіти пройшли Олімпійські уроки, в яких учні більше довідались про історію Стародавніх Олімпійських ігор та Олімпійських ігор сучасності, про українських олімпійців літніх та зимових ігор, якими пишається наша країна. В Бучанському НВК №2 під час проведення Олімпійського уроку в 6 класі діти побували у Стародавній Греції, дізнались про перші Олімпійські ігри та про їх розвиток, познайомилися з Олімпійськими чемпіонами України, дізнались про Олімпійські символи.

В Бучанському НВК №3, який впроваджує олімпійську освіту, відбувся Олімпійський урок для учнів 2-11 класів, на якому діти мали змогу переглянути фото чемпіонів, ознайомитися з програмами Стародавніх ігор, цікавими фактами щодо ігор Олімпіад. Відбулася Олімпійська вікторина серед учнів 9-11 класів, турнір з міні-волейболу серед учнів 5-7 класів. 13 вересня в школі відбувся ще один Олімпійський урок з відомими спортсменами: Балаяном Кареном, МСМК, бронзовим призером чемпіонату світу з дзюдо, учасником Олімпійських ігор, Солов’єм Дмитром – чемпіоном Паралімпійських ігор в Лондоні, чемпіоном світу 2015, Старковою О.В. – чемпіонкою Європи, срібною призеркою світового чемпіонату.

В СЗОШ I-III ст. №5 відбулися Олімпійські уроки, де учні познайомилися з історією Олімпійських ігор сучасності та олімпійськими чемпіонами нашої країни. Традиційно, учні 2-4 класів взяли участь у конкурсі малюнку на олімпійську тематику «Я – юний олімпієць». Учні 4 класу взяли участь у «Олімпійських перегонах», позмагалися у силі, швидкості та спритності та отримали масу задоволення. Учні 6-х класів змагались у олімпійському турнірі з футболу.

В закладах відбудеться ще ряд спортивних заходів та змагань. В суботу, 15 вересня учні закладів загальної середньої освіти приймуть участь у масовому велопробігу з нагоди Дня міста.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів