OlympicLab Wellbeing – обирай спорт!

1253

В місті Кремінна у  спортивному комплексі обласного фізкультурно-оздоровчого центру «Олімп» проводився обласний модуль «OlympicLab Wellbeing – вибирай спорт!», який ініціював Національний олімпійський комітет України у рамках святкування Всесвітнього Дня спорту.

В ході модуля школярі ЗОШ № 2 м.Кремінна познайомились з трьохразовою олімпійською чемпіонкою Ольгою Бризгіною, яка розповіла про свій шлях у спорті, важливість і перевагу здорового способу життя, занять фізкультурою і спортом.

Для учнів 7-х класів завідувачем сектору молоді та спорту Кремінської райдержадміністрації  Олександром Кузменко і заступником директора Луганської обласної дитячо-юнацької спортивної школи для інвалідів Наталією Шмиговою була проведена екскурсія спортивним комплексом та теоретичне заняття на якому вони ознайомились з досягненнями провідних спортсменів та тренерів, олімпійців й паралімпійців Кремінщини та Луганщини.

На практичному занятті учні відділення легкої атлетики Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту під керівництвом тренера-викладача, майстра спорту України  Артема Лукашука разом зі школярами провели відкрите тренування з легкої атлетики.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів