#OlympicLab за напрямом «Олімпійський екомодуль» у Волинському обласному еколого-натуралістичному центрі

92

Вихованці Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні долучилися до Всеукраїнського спортивно-інтерактивного заходу для дітей та молоді #OlympicLab: за напрямом «Олімпійський екомодуль».

Багато корисної та цікавої інформації для учасників заходу підготувала член ГО «Ройовий стан» Марія Шотік, вона розповіла про цілющі властивості меду, який застосовувався ще у давнину для лікування різних захворювань. 

 Старовинні підручники Давньої Русі містять багато рецептів з використанням меду. Зараз цілющі властивості натурального бджолиного меду добре вивчені, а дані знання широко використовуються для лікування і профілактики різних захворювань. При правильному застосуванні він є прекрасним додатковим, а іноді основним, засобом для лікування різних захворювань.

Також до заходу долучився відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України у Волинській області Олександр Хриплюк, заступник директора з навчально-методичної роботи ВОЕНЦ Володимир Пшибельський.

По завершенні зустрічі усі отримали цінні подарунки від Національного олімпійського комітету України.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів