Онлаайн-семінар «Здоров’я людини в умовах воєнного часу»

507

26 квітня 2022 року відбувся онлайн-семінар на тему «Здоров’я людини в умовах воєнного часу», в якому взяли участь понад сто викладачів навчальних закладів, тренерів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, освітян і фахівців зі спорту, членів регіональних осередків НОК України, а також представники відділень Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на чолі з головою Комітету – Вадимом Стеценко, який привітав учасників та подякував всім, за те, що кожен докладає зусилля у відновлення роботи та взаємопоміч.

Лектором семінару виступила Гужва Олена Іванівна, кандидатка біологічних наук, доцентка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я людини Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Луганського національного університету ім. Т. Шевченка.

Пані Олена розповіла про стрес, фактори його виникнення, вплив на емоційний стан людини та інструменти його подолання, як боротися з його фазами та контролювати власну поведінку. Всі ці фактори безумовно впливають на психологічне та фізичне здоров’я людини, тож такі семінари є корисними для аудиторії, адже кожного дня ми боремося не лише з зовнішнім ворогом, а й з власними страхами. І кожен з нас має чітко усвідомлювати наслідки стресу для організму, ми маємо вміти контролювати свій емоційний стан та мати достатньо сил, щоб боротися з наслідками стресу та мати знання і сили щоб допомагати оточуючим.

По завершенню лекції учасники мали змогу поспілкуватися один з одним, поділитися своїми історіями, адже в цей непростий час дуже важливо мати спілкування та отримувати підтримку один одного.

Щиро вдячні організаторам за запрошення на семінар та корисну інформацію.

Слава Україні! Героям слава!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів