Онлайн-конкурс «Рух сьогодні – спортивна нація завтра» серед здобувачів освіти всіх рівнів Херсонщини

562

З 1 по 7 червня 2023 року спеціалістами Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України було проведено онлайн-конкурс на кращий малюнок зі спортивної тематики «Рух сьогодні – спортивна нація завтра» серед здобувачів освіти всіх рівнів Херсонської області, присвячений Міжнародному дню захисту дітей, метою якого було звернення уваги дітей та молоді до занять фізичною культурою та спортом, висловлення через малюнок  свого ставлення до здорового способу життя, рухової активності, бачення себе у спорті, надання можливості дітям висловити думки і власне світобачення, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність тощо.

Конкурс проводився у чотирьох вікових категоріях:

  • 6 – 9 років;
  • 10 – 13 років;
  • 14 – 17 років;
  • від 18 років.  

В конкурсі прийняли участь 835 вихованців дитячих садків, учнів та студентів з 247 закладів освіти всіх рівнів Херсонської області. На конкурс було виставлено понад 900 малюнків зі спортивної тематики.

У віковій категорії 6-9 років брало участь 156 закладів дошкільної та загальної середньої освіти, 427 учасників, 456 творчих робіт. 

Найактивніші учасники онлайн-конкурсу Херсонщини: Херсонський заклад дошкільної освіти №22 комбінованого типу Херсонської міської ради, Малокаховський заклад загальної середньої освіти Каховської міської ради Херсонської області, Комунальний заклад “Музиківський ліцей” Музиківської сільської ради Херсонського району Херсонської області”,  Херсонська гімназія №16 із вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради, Херсонська спеціалізована школа I-ІІІ ступенів
№31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради, Херсонський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №33 Херсонської міської ради, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №55 Херсонської міської ради.

Слід відзначити неординарний підхід Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради до оформлення творчої роботи у вигляді презентації  малюнків.

Після  підведення підсумків місця розподілились наступним чином:

СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ОСОБИСТІ):

І місце виборов ПОКЛАД Артем, вихованець Херсонського дитячого садка №17 Херсонської міської ради;

ІІ місце – КОРОЛЬОВА Поліна, вихованка Херсонського закладу дошкільної освіти №9 комбінованого типу Херсонської міської ради;

ІІІ місце – БІЛЕНКО Емма, вихованка Херсонського ясла-садку № 64 Херсонської міської ради

СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (РОБОТИ ВИКОНАНІ З БАТЬКАМИ):

І місце – СЕМЕНОВ Роман, вихованець Херсонський заклад дошкільної освіти № 62 Херсонської міської ради;

ІІ місце розділили:

– АНДРОЩУК Мілана, вихованка Херсонського закладу дошкільної освіти №  73 Херсонської міської ради;

– БРЕСЛАВЕЦЬ Поліна, вихованка Херсонського дитячого садка
№17 Херсонської міської ради;

ІІІ місце розділили:

– БЕРНАДЦЬКА Анна, вихованка Херсонського ясла-садка №32 Херсонської міської ради;

– СІМЧЕНКО Михайло, вихованець Херсонського закладу дошкільної освіти № 62 Херсонської міської ради;      

– САВЧЕНКО Софія, вихованка Дошкільного навчального закладу-центру розвитку дитини №20 “Пірамідка” Херсонської міської ради.

СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (ОСОБИСТІ):

І місце розділили: 

– МІРЗОЄВ Тимур, учень Херсонської спеціалізованої школи I-ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради,

– ЛАЗАРЕНКО Каріна, учениця Комунального закладу “Музиківський ліцей” Музиківської сільської ради Херсонського району Херсонської області;

ІІ місце розділили:

– ДОМАШ Роман, учень Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №45 Херсонської міської ради;

– СИПКО  Кіра, учениця Комунального закладу  “Музиківський ліцей” Музиківської сільської ради Херсонського району Херсонської області;

– ГРИЧАНОВСЬКА Кіра, учениця Комишанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №26 Херсонської міської ради;

– КРАВЧЕНКО Святослав, учениця Херсонської гімназії № 16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради;

ІІІ місце розділили:

– КАБАНЕЦЬ Аріна, учениця  ліцею №2 ім. А.П. Бахути Новокаховської міської ради;

– КОВАЛЬЧУК Марія, учениця Каховської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів №3 Каховської міської ради Херсонської області;

– МІТУРИЧ Єлизавета, учениця ліцею №2 ім. А.П. Бахути Новокаховської міської ради;

– СОЛОХІНА Валерія, учениця Олешківського академічного ліцею “Ерудит” Олешківської міської ради Херсонської області.

СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (РОБОТИ ВИКОНАНІ З БАТЬКАМИ):

І місце розділили:

  • ШВЕЦЬ Кіріл, учень Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Каховської міської ради Херсонської області; 
  • ЛУЦЕНКО Марія-Анна, учениця Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №50 імені Романа Набєгова Херсонської міської ради;

ІІ місце розділили: 

– ПОДАНЄВ Артем, учень  Херсонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №32 Херсонської міської ради;

– ХІЛЬЧУК Володимир, учень Михайлівського ліцею Новоолександрівської сільської ради Бериславського району;

ІІІ розділили:

– ГЛАДКА Мілана, учениця Херсонської спеціалізованої школи I- ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

– ВОЛКОВИЧ Анна, учениця Херсонської спеціалізованої школи I- ІІІ ступенів №31 з поглибленим вивченням історії, права та іноземних мов Херсонської міської ради;

– Мацях Марк, учень Комунального закладу  “Музиківський ліцей” Музиківської сільської ради Херсонського району Херсонської області.

У віковій категорії 10-13 років брало участь  42 заклади загальної середньої освіти, 221 учасник, 238 творчих робіт.

І місце між собою розділили:

  • МОВЧАН Дар’я, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 12 Херсонської міської ради;
  • НЕСТЕРОВА Анна, Любимівський заклад повної загальної середньої освіти № 2 Любимівської сільської ради;
  • СПІВАКОВА Стефанія, Олешківський академічний ліцей «Ерудит» Олешківської міської ради.

ІІ місце розділили:

  • ГРЕЧКО Віктор, Херсонська гімназія №14 Херсонської міської ради;
  • ТИМЧЕНКО Поліна, Херсонська багатопрофільна гімназія № 20 Херсонської міської ради;
  • НОС Микола, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 24 Херсонської міської ради.

ІІІ місце розділили:

  • СТАРЧИКОВА Анна, Херсонська загальноосвітня школа № 45 Херсонської міської ради;
  • БІЛИЙ Юрій, Херсонська загальноосвітня школа № 32 Херсонської міської ради;
  • ОТЧЕНАШЕНКО Дар’я, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 24 Херсонської міської ради.

Серед учасників з особливими потребами:

І місце розділили ТЮТЮНИК Варвара та КОРОБКА Софія, обидві з Херсонського навчально-виховного комбінату «Дошкільний навчальний заклад комбінованого типу – спеціалізована загальноосвітня школа І ст.» № 29 Херсонської міської ради.  

У віковій категорії 14-17 років брало участь 32 заклади освіти, 124

учасники, 137 творчих робіт.

І місце розділили:    

  • ІЛЬЇНА Олександра, Козачелагерський опорний заклад освіти Олешківської міської ради;
  • КОЛЕСНІКОВА Христина, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 12 Херсонської міської ради;
  • ЗАНОЗА Аліна, Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 27 Херсонської міської ради.

ІІ місце розділили:      

  • ЗОСИМЕНКО Ганна, Бериславський фаховий педагогічний коледж Херсонського Державного університету ім. В.Ф. Беньковського;
  • СЕЛО Ліяна, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 45 Херсонської міської ради;
  • ЦУРАК Кароліна, Новокаховський ліцей № 9 Новокаховської міської ради.

ІІІ місце розділили:     

  • ЛІСЕНЧУК Діана, Херсонська гімназія № 5 Херсонської міської ради;
  • ПОНОМАРЕНКО Данієла, Бериславський фаховий педагогічний коледж Херсонського Державного університету імені
    В.Ф. Беньковського;
  • НЕСТЕРЕНКО Єлізавета, Херсонська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 41Херсонської міської ради;
  • МЕГЕЛЬ Юрій, Новокаховський фаховий коледж Таврійського агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного.

У віковій категорії від 18 років брало участь 17 закладів освіти,
63 учасники, 69 творчих робіт.

І місце розділили НАУМЕНКО Анастасія та ЛІПЕЙ Ксенія, обидві є студентками Херсонського державного університету;

ІІ місце розділили:

  • ЛЕБЕДЄВ Єгор, Херсонська державна морська академія;
  • РОМАНОВА Маргарита, Херсонський державний університет.

ІІІ місце розділили КОЗАК Марія та ГАВРИЛЮК Софія, обидві студентки Херсонський державний університет.                 

Всі переможці та призери конкурсу нагороджені дипломами відповідних ступенів, а всі учасники – сертифікатами Херсонського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Херсонське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів