Онлайн «Круглий стіл» фахівців фізичного виховання Волині

470

30 березня Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у режимі онлайн проведено засідання «Круглого столу» керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Основною темою засідання «Круглого столу» був обмін досвідом щодо організації проведення занять учнів фізичною культурою, в т.ч. самостійних, у період карантинних заходів під час пандемії COVID-19.

Крім того, в процесі засідання начальник обласного відділення (філії) Олександр Манахін довів до відома фахівців плани щодо проведення Всеукраїнських та обласних спортивно-масових заходів серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Головний спеціаліст відділення (філії) Леонід Мазур ознайомив учасників з основними напрямками розвитку фізичного виховання, передбачених у Рекомендаціях щодо стратегічного розвитку фізичного виховання та спортивної підготовки учнівської молоді на період до 2025 року, підготовлених Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України.

Досвідом у проведенні дистанційних та самостійних занять учнів фізичною культурою в умовах пандемії і карантинних обмежень поділились керівники фізичного виховання Луцького ВПУ будівництва та архітектури Сергій Васюхник, ДНЗ «Нововолинський центр професійно-технічної освіти» Олена Вавринюк, Володимир-Волинського ВПУ Марія Сиротинська, Старовижівського професійного ліцею Валерій Базюк та інші.

Учасники обговорили можливості удосконалення дистанційного навчання, посилення ефективності самоконтролю учнів за станом власного здоров’я. 

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів