Онлайн «Круглий стіл» керівників фізичного виховання профтехосвіти Волині

235

19 травня 2022 року Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у режимі онлайн проведено засідання «Круглого столу» керівників фізичного виховання закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Основною темою засідання «Круглого столу» було ознайомлення фахівців з особливостями проведення дистанційних занять з фізичної культури в умовах воєнного стану, обмін досвідом проведення онлайн уроків з учнями.

На початку засідання начальник обласного відділення (філії) КФВС МОН України Олександр Манахін привітав учасників з святом Днем вишиванки та ознайомив з Всеукраїнськими заходами (онлайн челенджами, флешмобами, тощо) запровадженими Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України, закликав провести відповідну організаційну роботу щодо  активної участі у них учнів закладів Волинської профтехосвіти, а також надав інформацію щодо нових стратегій у проведенні дистанційних уроків з фізичної культури.

Головний спеціаліст відділення (філії) Леонід Мазур провів з учасниками обговорення методичних рекомендацій щодо можливості удосконалення дистанційного навчання.

Своїм власним досвідом дистанційної роботи та організацією самостійних занять учнів фізичною культурою в умовах воєнного стану поділились керівники фізичного виховання Ковельського та Нововолинського центрів професійно-технічної освіти Василь Севастьянов та Олена Вавринюк, Колківського центру професійної освіти Юлія Рудь, Камінь-Каширського ВПУ Петро Мельник, Луківського ПТУ-22 Володимир Ковальчук.

Волинське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів