Онлайн нарада-семінар пройшла на Рівненщині

440

Відбулася онлайн нарада-семінар на тему: «Організація фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи в об’єднаних територіальних громадах Рівненської області».  

Начальник Рівненського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України розпочав нараду із ознайомлення присутніх щодо пріоритетів діяльності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2021 рік. 

У нараді прийняли участь 34 керівника та спеціалісти об’єднаних територіальних громадах Рівненської області. Інформацію щодо організації роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл надав начальник відділу взаємодії з органами місцевого самоврядування моніторингу та позапланового контролю управління державної служби якості освіти у Рівненській області – Мазур Андрій. Також з доповіддю на тему: «Підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури та атестація фізичних працівників» виступив методист кабінету мистецтв та фізичної культури Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти – Профорук Михайло. Начальник відділу Самсонюк Олександр виступив із доповіддю про Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Cool Games». Головний спеціаліст відділення наголосила про проведення Всеукраїнського огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання серед ДЮСШ 2021 року. 

Рівненське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів