Онлайн-нарада з керівниками фізичного виховання ЗВО Донецької області

160

20 січня 2022 року відбулась планова онлайн-нарада, яка була організована Донецьким обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України. Начальник Донецького обласного відділення Ігор Нестеренко привітав керівників фізичного виховання та коротко розповів про подальші плани філії на 2022 рік.

Порядок денний: 

  1. Підведення підсумків участі ЗВО у ІІ етапі ХVІ літньої Універсіаді та чемпіонаті Донецької області з видів спорту в 2021 році (доповідач: Максим Крилевський).
  2. Пропозиції щодо організації та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивно-масових заходів серед ЗВО Донецької області у 2022 році (доповідач: Максим Крилевський).
  3. Формування Календарного плану фізкультурно-оздоровчих масових заходів Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України на 2022 рік (доповідач: Максим Крилевський).
  4. Про напрямки розвитку та популяризації олімпійського руху в Донецькій області через систему гуманітарної освіти (доповідач: Дмитро Подопригора).
  5. Різне.

За результатами проведення наради були сформовані плани проведення ІІ етапу ХVІІ літньої Універсіади, чемпіонатів Донецької області, Всеукраїнських змагань серед студентів ЗВО та надані пропозиції щодо провадження заходів олімпійської освіти в навчальних закладах Донецької області в 2022 році.

Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів