Онлайн нарада з представниками столичних вишів

85

15 вересня 2022 року відбулась онлайн нарада Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з представниками закладів вищої освіти міста Києва. Всього до зустрічі долучились представники 11 ЗВО.

На зустрічі були обговорені питання щодо проведення спортивних заходів, зокрема Міжнародного дня студентського спорту, де планується вручити студентам та викладачам дипломи Міністерства освіти і науки України за участь та переможні місця у Європейських університетських іграх, які проходили у липні в польському місті Лодзь.

Також була приділена увага питанню проведення Чемпіонату з гирьового спорту, який планується 07-09 жовтня в спортивному комплексі Національного медичного університету імені О.О.Богомольця. Наразі очікується дозвіл на проведення змагань від Військової адміністрації міста Києва.

Загалом зустріч була змістовна, обговорено багато питань пов’язаних з проведенням спортивних заходів та змагань найближчим часом в умовах воєнного стану, а також можливості проведення заходів на місцях в онлайн чи офлайн режимах.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України висловлює подяку всім, хто долучився до зустрічі, за активну участь в обговоренні нагальних питань та пропозиції щодо відновлення фізкультурно-оздоровчої та спортивної діяльності у закладах освіти. Адже всі ми розуміємо, що сьогодення диктує нам певні умови, які вкрай необхідні для подальшого розвитку країни, зокрема спортивного та військово-патріотичного виховання молодого покоління.

СЛАВА УКРАЇНІ! 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів