Онлайн-наради відбулись на Миколаївщині

794

8 та 9 вересня начальник відділу Миколаївського обласного вдділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Світлана Юсупова, головний спеціаліст відділення Ніна Гаєвська провели обласні онлайн-наради зі спеціалістами фізичного виховання відділів управлінь секторів освіти райдержадміністрацій, міських, сільських (селищних) рад з питання: «Стан роботи та шляхи модернізації фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти Миколаївської області у 2020-2021 навчальному році». У заході взяли участь більше 60 учасників.

В ході проведення онлайн нарад спланували роботу у 2020-2021 році: визначили терміни та місця проведення змагань з видів спорту ХХ обласних Спортивних ігор серед ЗЗСО районів, міст, ОТГ Миколаївської області. 

Також проаналізували актуальні питання сьогодення з фізичного виховання та спорту, шляхи модернізації фізичного виховання в закладах загальної середньої освіти у новому навчальному році, залучення учнівської молоді до рухової активності; участь учнів закладів загальної середньої освіти у обласних і Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходах.

У підсумку онлайн нарад визначено пріоритетні напрямки розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи в закладах загальної середньої освіти Миколаївської області у 2020-2021 навчальному році: впроваджувати різноманітні форми організації учнів на уроках: уроки диференційованого навчання, інтегровані, уроки-тренінги, уроки-змагання, сюжетно-рольові, проектні. Проводити спортивно-масові заходи з інноваційними підходами: з використанням естафет «Cool Games», рухливих та спортивних ігор, популярних серед учнів видів активностей (флешмобів, челенджів,  фестивалів та інших  спортивно-масових заходів).

Миколаївське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів